tel. 22 729 89 15   nok@nok.pl

NAGRODA Biedronki


Ostatnim etapem festiwalowej trasy grupy teatralno-kabaretowej Biedronki był XXIII Ogólnopolski Festiwal Teatru „Kwiecień- Plecień”.

I tutaj Biedronki przeszły moje najśmielsze oczekiwania, bowiem zagrały absolutnie wybitnie!!! Oglądając spektakl do oczu leciały mi łzy wzruszenia. Zdałam sobie sprawę, jak bardzo Ci młodzi aktorzy się rozwinęli, ile serca włożyli w każdą postać, ile wysiłku w improwizację, jak bardzo są świadomi tego po co są na scenie. To było niesamowite uczucie dla mnie jako instruktora! Pomyślałam, że jestem szczęściarą, która może brać udział w tak fenomenalnym, twórczym procesie! Ostatecznie Biedronki zajęły II miejsce

 

Jury przeglądu również wypowiadało się o grupie w samych superlatywach: że fantastycznie zagrane, że świadomi aktorzy, że chcieliby, aby każdy kabaret w Polsce tak właśnie grał!

 

Marto, Leno, Maju, Różo, Maćku, Franku i Miłoszu bardzo Wam dziękuję za tę ucztę kabaretowo-teatralną, dziękuję za każdą rozmowę, za otwartość, za wasze oryginale pomysły, za każdą twórczą sprzeczkę, za to, że dzięki Wam tyle się nauczyłam, i jestem innym człowiekiem!!! Wielkie ukłony!


Aktualności:


 

©2016 Nadarzyński Ośrodek Kultury
Od 19.04.2018 nasza strona została wyświetlona 67150 razy.

Archiwalne materiały dostępne są na poprzedniej wersji naszej strony
internetowej, dostępnej pod adresem: http://archiwum.nok.pl