tel. 22 729 89 15   nok@nok.pl

Poznajemy kuchnie świata


Poznajemy kuchnie świata.

Miło mi poinformować, że wznawiamy cykl spotkań kulinarnych "Poznajemy kuchnie świata", których ideą jest możliwość poznania nowych potraw, przepisów, przypraw, sposobów gotowania jak również niejednokrotnie historii z tym związanych. Naszymi gośćmi są mieszkańcy gminy Nadarzyn, którzy chcą się z nami podzielić swoimi umiejętnościami i tajemnicami kulinarnymi, miłośnicy gotowania i dobrego jedzenia, są wśród nich zarówno osoby, które gotują amatorsko jak również zawodowo. Odbyliśmy podróże kulinarne do takich miejsc jak Japonia czy Pakistan, było zarówno na słodko jak i na ostro.

Najbliższe spotkanie odbędzie się w 9 listopada (czwartek) o godzinie 17.00 a tematem spotkania kulinarnego będzie kuchnia żydowska. Spotkanie poprowadzi dla nas Sławomir Majewski.

Zapraszamy serdecznie do świetlicy na pokaz i degustację. Liczba miejsc ograniczona prosimy o zgłaszanie chęci uczestnictwa pod nr tel 605 911 300 lub w świetlicy do dnia 6 listopada.

Masz pomysł na temat kolejnego spotkania kulinarnego i masz ochotę podzielić się nim z nami zapraszamy do kontaktu i współpracy. Może zrealizujemy właśnie Twój pomysł.


Aktualności:


 

©2016 Nadarzyński Ośrodek Kultury
Od 19.04.2018 nasza strona została wyświetlona 53741 razy.

Archiwalne materiały dostępne są na poprzedniej wersji naszej strony
internetowej, dostępnej pod adresem: http://archiwum.nok.pl