tel. 22 729 89 15   nok@nok.pl

STREFA DZIECI - DZIEŃ OTWARTY


Dnia 8 września (sobota) 2018 r. godz. 11.00 – 12.30

 

ZAPRASZAMY

 

DO ŚWIETLICY W PAROLACH

 

STREFA DZIECI – DZIEŃ OTWARTY

 

Zapraszamy wszystkie dzieci już od 18 miesiąca na zajęcia ogólnorozwojowe, które pomogą dzieciom odnaleźć się w grupie i świetnie bawić się z rówieśnikami, przygotowując jednocześnie do przyszłej edukacji przedszkolnej.

 

Każde zajęcia dzielimy na dwie części:

 

Część I

To czas zabaw muzyczno-ruchowych (wykorzystujemy metodę aktywnego słuchania muzyki klasycznej wg. Batti Strauss, Carla Orffa, A.Gordona, Klanze, pedagogikę zabawy a także gimnastykę smyka).

 

Część II

To zabawy edukacyjne, sensoryczne(zabawy z kaszą, ryżem, masami, przelewanie i kolorowanie wody) a także plastyczne (malujemy, kleimy, lepimy, rysujemy) zabawy paluszkowe, wyciszanki-rymowanki, matematyka smyka i gimnastyka języka (bawimy się piórkami, patyczkami, guzikami, kubeczkami, pacynkami, kolorowymi piłeczkami, chustą animacyjną, liną, folią i wszystkim czym tylko da się świetnie bawić).

 

 

Prowadząca:

Daria Kosiak Migda pedagog (prowadząca Klub Malucha w Żabiej Woli od 2010 r., Krasnale z Milanówka od 2015 r. a także Dziecięcy Teatrzyk Okruszek od 2015 r.) - animator zabawy, muzyki i teatru z wieloletnim doświadczeniem scenicznym 15 lat współpracy z zespołem artystycznym Arfik, udział w spektaklu Diabły Polskie w Teatrze Polskim w Szczecinie w reżyserii Janusza Józefowicza dubbing i praca w Radio Szczecin

i Radio AS. Wieloletnia praca z dziecmi i młodzieżą.

 

Więcej informacji i zapisy Daria Kosiak-Migda tel.:884 077 608

 

UWAGA: dni i godziny spotkań cyklicznych zostaną ustalone po utworzeniu się grup.


Aktualności:


 

©2016 Nadarzyński Ośrodek Kultury
Od 19.04.2018 nasza strona została wyświetlona 214142 razy.

Archiwalne materiały dostępne są na poprzedniej wersji naszej strony
internetowej, dostępnej pod adresem: http://archiwum.nok.pl