tel. 22 729 89 15   nok@nok.pl

Wieczór w Kropki


8 kwietnia po raz drugi odbył się „Wieczór w kropki”, czyli występ najlepszej (jak dla mnie) grupy teatralno- kabaretowej - Biedronki ze świetlicy NOK w Młochowie.

 

To był dzień dobrego humoru, dowcipu oraz niespodzianek.

Zespół, który mam ogromną przyjemność „prowadzić” przez (niespełna) dwa lata po raz kolejny pokazał jak wysoki poziom artystyczny prezentuje. Biedronki bazują na trudnym tekście Władysława Sikory- legendarnego lidera Kabaretu POTEM, oraz na improwizacji teatralnej.  

 

Cóż mogę dodatkowo napisać. Cieszy mnie kiedy widzę jak Biedronki się rozwijają, coraz bardziej świadomie podchodzą do roli. Nadszedł moment w którym mogę  śmiało „zrezygnować” z roli „wodzireja” imprezy. Teraz tę niezwykle trudną kreację mogę oddać Klaudii Jagodzińskiej, która zabawia publiczność w iście brawurowy sposób. 

 

Wspomniałam o niespodziankach - takowe były. Tort z Biedronką zrobił wrażenie, ponadto młodzi artyści otrzymali upominki od Dyrekcji NOK, a ja otrzymałam kwiaty - za które dziękuję.

Na koniec chciałabym podziękować (mam nadzieję, że nie nadużyję tego słowa) wszystkim Biedronkom i ich rodzicom za zaufanie.            

   

Bo jak wiemy bez zaufania, ani rusz!

 

Anna Balsam­ instruktor zajęć teatralnych. 

Aktualności:


 

©2016 Nadarzyński Ośrodek Kultury
Od 19.04.2018 nasza strona została wyświetlona 53525 razy.

Archiwalne materiały dostępne są na poprzedniej wersji naszej strony
internetowej, dostępnej pod adresem: http://archiwum.nok.pl