tel. 22 729 89 15   nok@nok.pl

Studio wokalne

Studio Wokalne Bożeny Zalewskiej – dla dzieci i dorosłych

Celem zajęć jest szeroko pojęte umuzykalnienie poprzez naukę śpiewu i pracę nad konkretnym repertuarem z zakresu muzyki rozrywkowej i jazzowej. Na zajęciach uczniowie doskonalą swoje umiejętności wokalne poprzez ćwiczenia emisyjne, artykulacyjne, oddechowe i dykcyjne. Poznają literaturę muzyczną – piosenki: pop, rock, soul, gospel, swing, country. Program jest dostosowany do wieku i umiejętności ucznia. Podstawą jest repertuar polski, praca z wykorzystaniem profesjonalnych podkładów muzycznych. Główne zadania lekcji śpiewu to:

- interpretacja piosenki (zrozumienie tekstu i frazowanie)
- zastosowanie technik wokalnych na konkretnym materiale muzycznym
- praca z mikrofonem.

Zajęcia indywidualne, raz w tygodniu, w soboty,

Jest możliwość zajęć grupowych (duet, trio).
Zajęcia odbywają się w soboty - osoby chcące się zapisać na zajęcia zapraszamy o godz. 10.30

Zapisy: u instruktora tel. 605 094 418.
    
Bożena Zalewska:

absolwentka Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach w zakresie wokalistyki. Laureatka wielu konkursów i festiwali. Zadebiutowała na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu (1977) zdobywając II nagrodę i roczne stypendium Komitetu d/s Radia i Telewizji. Współpracowała m. in. z orkiestrą Zbigniewa Górnego, Krystyną Prońko, grupą VOX, Ryszardem Rynkowskim i Majką Jeżowską. Koncertowała w Związku Radzieckim, Czechosłowacji, Rumunii, NRD i RFN oraz na Kubie. Wiele lat pracowała w Norwegii i RFN z zespołem Crossover. Od roku 2002 prowadzi Studio Piosenki przy Szkole Muzycznej w Konstancinie – Jeziornej, od 2006 - Studio Piosenki w Bemowskim Centrum Kultury. W roku 2014 przygotowała wraz z muzykami jazzowymi projekt „Summertime” oparty na twórczości George'a Gershwina, a w 2015 recital piosenek polskich z lat międzywojennych. Prawykonania obu projektów odbyły się w Amfiteatrze Parku Zdrojowego w Konstancinie- Jeziornie.


Zobacz również:

» Oferta zajęć na rok 2019 / 2020 » Destination Imagination - Oczyma Wyobraźni » Studio wokalne » Plastyka dla małych i dużych

Aktualności:


 

©2016 Nadarzyński Ośrodek Kultury

Deklaracja Dostępności

Archiwalna strona www: archiwum.nok.pl