Ikona Facebook Kontrast:   normalny wysoki  |  obrazy:   kolorowe czarno-białe  |  Normalny układ strony Szeroki układ strony  |  A- A A+
kontakt: tel. 22 729 89 15   /   e-mail: sekretariat@nok.pl
BIP Ustawienia dostępności

Tymczasem w świetlicy...

Czwartek 8 listopada był dniem bardzo intensywnym w naszej świetlicy i wszystko wskazuje na to, że już tak zostanie. Najpierw odbyły się nasze ulubione zajęcia z brudzenia, czyli SENSOPLASTYKA. Tym razem powstały rysunki z przeróżnych kasz, ryżu i makaronów. Bazą był samodzielnie przygotowany klej z mąki i wody, a do kolorowania zrobiliśmy jadalne farby z jogurtu, miodu i barwników spożywczych. Oczywiście zajęcia i tak zakończyły się „taplaniem” w mące i wodzie. Zaraz po SENSOPLASTYCE odbyły się pierwsze zajęcia ZUMBA KIDS. Liczba i wiek dzieci dowodzą, że te zajęcia są potrzebne i odpowiednie dla każdego niezależnie od wieku. Niemniej jednak trudno pogodzić 3 i 4 latki ze starszymi dziećmi, dlatego będziemy starali się stworzyć dwie grupy adekwatne do wieku uczestników, by każdy czuł się komfortowo. A same zajęcia po prostu ŚWIETNE. Masa zabaw, kolorowych rekwizytów i dynamicznej muzyki pozwoliła wyładować nagromadzoną i niespożytą dziecięcą energię. Do tego przesympatyczna, uśmiechnięta, z super podejściem do dzieci instruktorka Kasia  z „ ZUMBA Z JULIĄ – GRODZISK”. Jeśli jest ktoś jeszcze, kto chciałby dołączyć do wspólnej zabawy to zapraszamy serdecznie do zapisów w świetlicy NOK w Urzucie, lub przez Facebook świetlica NOK w Urzucie.



Aktualności

28.09.2025
Spektakl dla dzieci 3+ teatru
Żelka, Pan Wykałaczka i Robot


27.09.2025
Uroczysta inauguracja roku akademickiego UTW
- koncert: Wojciech Myrczek & Bogusław Kaczmar - na jazzowo!
- wernisaż prac uczestników zajęć malarstwa prowadzonych przez Bożenę Woźniakiewicz i Olgę Cieślak
14.09.2025
Salon Poezji K40
Julian Tuwim BAL W OPERZE
13.09.2025
Święto Ziemniaka
Nadarzyński Ośrodek Kultury oraz Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin – Państwowy Instytut Badawczy zapraszają na: Święto Ziemniaka, które odbędzie się na terenie przy Oficynie Kultury NOK w Parku w Młochowie, ul. ks. B. Markiewicza 4.
Teatr Polska 2025: spektakl "28 dni z życia dziewczyny"
Pokaz zamknięty dla zaproszonych grup szkolnych już 12 września
wszystkie aktualności