Kontrast:   normalny wysoki  |  obrazy:   kolorowe czarno-białe  |  Normalny układ strony Szeroki układ strony  |  A- A A+

tel. 22 729 89 15   nok@nok.pl

Harmonogram zajęć świetlic

» REGULAMIN ZAJĘĆ 2021/2022
» REGULAMIN OPŁAT ZA ZAJĘCIA
» ZARZĄDZENIA W SPRAWIE ZWOLNIENIA Z OPŁAT ZA ZAJĘCIA
» PROCEDURY FUNKCJONOWANIA NOK W TRAKCIE EPIDEMII COVID-19

W rozwinięciu, po najechaniu kursorem na wybrane zajęcia, więcej informacji.

Świetlica Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
PAROLE
17:30 - 18:15
18:30 - 19:15
19:30 - 20:30
20:30 - 21:30
17:30 - 19:00
17:00 - 18:00
18:00 - 19:00
17:00 - 20:00
19:00 - 20:00
17:00 - 20:00
.................................
.................................
URZUT
16:00 - 17:30
18:00 - 19:30
19:00 - 20:00
20:00 - 21:00
17:00 - 18:00
17:30 - 18:30
18:45 - 19:45
dzień wewnętrzny - świetlica nieczynna
15:30 - 17:00
17:10 - 20:00
16:30 - 17:30
17:00 - 18:30
17:45 - 19:00
17:45 - 19:00
11:00 - 12:00
16:30 - 18:00
16:30 - 18:00
.................................
.................................
ROZALIN
17:00 - 19:00
18:00 - 19:00
19:00 - 20:00
20:00 - 21:00
09:00 - 09:45
10:15 - 11:00
16:30 - 17:30
17:00 - 18:30
17:30 - 18:30
18:00 - 19:30
20:00 - 21:00
13:00 - 16:00
16:00 - 18:00
16:30 - 17:30
16:30 - 18:30
17:00 - 20:00
17:30 - 18:30
19:00 - 20:00
.................................
.................................
WOLICA
Świetlica nieczynna do odwołania.
.................................
.................................
.................................
.................................
.................................
.................................
MŁOCHÓW
Świetlica nieczynna do odwołania.
.................................
.................................
.................................
.................................
.................................
.................................
PAROLE

Poniedziałek
17:30 - 18:15
Dance mix dla dzieci do 5 lat
18:30 - 19:15
Taniec towarzyski dla dzieci od 6 lat
19:30 - 20:30
Kurs tańca dla kobiet - ladies latino
20:30 - 21:30
Kurs tańca dla dorosłych
Wtorek
17:30 - 19:00
Ceramika dla dzieci i młodzieży
Środa
17:00 - 18:00
Akrobatyka dla dzieci 4-6 lat
18:00 - 19:00
Akrobatyka dla dzieci 7-12 lat.
Czwartek
17:00 - 20:00
Ceramika dla dorosłych
19:00 - 20:00
Zdrowy kręgosłup z elementami pilatesu i fitnessu
Piątek
17:00 - 20:00
ZAJĘCIA TEATRALNE DLA OSÓB 55+
Sobota .................................
Niedziela .................................

URZUT

Poniedziałek
16:00 - 17:30
Ceramika dla dzieci i młodzieży grupa I
18:00 - 19:30
Ceramika dla dzieci i młodzieży grupa II
19:00 - 20:00
Strong by Zumba
20:00 - 21:00
Fitness
Wtorek
17:00 - 18:00
ZUMBA KIDS
17:30 - 18:30
Rysunek 3D grupa I
18:45 - 19:45
Rysunek 3D grupa II
Środa dzień wewnętrzny - świetlica nieczynna
15:30 - 17:00
Ceramika dla dzieci i młodzieży gr. III
17:10 - 20:00
Ceramika dla dorosłych
Czwartek
16:30 - 17:30
Sensoplastyka ®
17:00 - 18:30
Linoryt
17:45 - 19:00
Akademia Robotyki i Programowania grupa I (7-9 lat) - 1 i 3 czwartek miesiąca
17:45 - 19:00
Akademia Robotyki i Programowania grupa II (5-7 lat) - 2 i 4 czwartek miesiąca
Piątek
11:00 - 12:00
Pilates z bobasem
16:30 - 18:00
Warsztaty rękodzielnicze dla dorosłych (raz w miesiącu).
16:30 - 18:00
Warsztaty rękodzielnicze dla dzieci (raz w miesiącu)
Sobota .................................
Niedziela .................................

ROZALIN

Poniedziałek
17:00 - 19:00
Warsztaty DIY "Zrób to sam"
Wtorek
18:00 - 19:00
Fitness nowa grupa
19:00 - 20:00
Strong by Zumba
20:00 - 21:00
Fitness
Środa
09:00 - 09:45
Kolorowe Łapki 1-3 lat
10:15 - 11:00
Kolorowe Łapki 1-3 lat
16:30 - 17:30
Dziecięcy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca wiek 4-6 lat
17:00 - 18:30
Warsztaty plastyczne/Linoryt/Makrama
17:30 - 18:30
Dziecięcy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca wiek 7-12 lat
18:00 - 19:30
"Igłą malowane" zajęcia z haftu
20:00 - 21:00
Joga
Czwartek
13:00 - 16:00
Zajęcia robótkowe przy herbatce.
16:00 - 18:00
Zajęcia kulinarne dla dzieci i młodzieży
Piątek
16:30 - 17:30
Dziecięcy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca wiek 4-6 lat
16:30 - 18:30
Weekendowe granie
17:00 - 20:00
Ceramika dla dorosłych
17:30 - 18:30
Dziecięcy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca wiek 7-12 lat
19:00 - 20:00
Joga
Sobota .................................
Niedziela .................................

WOLICA

Poniedziałek Świetlica nieczynna do odwołania.
Wtorek .................................
Środa .................................
Czwartek .................................
Piątek .................................
Sobota .................................
Niedziela .................................

MŁOCHÓW

Poniedziałek Świetlica nieczynna do odwołania.
Wtorek .................................
Środa .................................
Czwartek .................................
Piątek .................................
Sobota .................................
Niedziela .................................

  * - Szczegóły oferty w zakładkach poszczególnych świetlic.

 

©2016 Nadarzyński Ośrodek Kultury

Deklaracja Dostępności

Archiwalna strona www: archiwum.nok.pl