Kontrast:   normalny wysoki  |  obrazy:   kolorowe czarno-białe  |  Normalny układ strony Szeroki układ strony  |  A- A A+

tel. 22 729 89 15   nok@nok.pl

Uwaga nagrody!!!


Miło nam poinformować, że w tym roku Nadarzyński Ośrodek Kultury brał udział w projekcie animacyjno - edukacyjnym "Malowane Lato" organizowanym przez Mazowiecki Instytut Kultury. "Malowane Lato" odbywa się już od kilku lat w małych miejscowościach i wsiach na terenie województwa mazowieckiego. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę wyłonioną z lokalnej społeczności. Warsztaty z założenia odbywają się w miesiącach wakacyjnych.

 

Projekt był realizowany w świetlicy NOK w Rozalinie. Pod czujnym i profesjonalnym okiem naszej nokowej instruktorki Olgi Cieślak - projektantki w dziedzinie sztuk plastycznych, artystki, absolwentki Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, Wydziału Form Przemysłowych i Architektury Wnętrz - powstało wiele ciekawych prac - a jedna z nich - praca Hani Stawickiej zdobyła w konkursie Wyróżnienie. Gratulujemy!

 

Z kolei Alicja Zielińska, uczestniczka zajęć plastycznych w NOK, prowadzonych przez panią Elżbietę Baur zdobyła Wyróżnienie w kategorii lat 9 - 11 na IV Wojewódzkim Konkursie Plastycznym z cyklu "Jesienne Klimaty" organizowanym przez Zespół Wolskich Placówek Edukacji Kulturalnej.

 

Obu wyróżnionym dziewczynkom i ich instruktorkom gratulujemy.


Aktualności:


 

©2016 Nadarzyński Ośrodek Kultury

Deklaracja Dostępności

Archiwalna strona www: archiwum.nok.pl