Kontrast:   normalny wysoki  |  obrazy:   kolorowe czarno-białe  |  Normalny układ strony Szeroki układ strony  |  A- A A+

tel. 22 729 89 15   nok@nok.pl

42. KONKURS RECYTATORSKI „WARSZAWSKA SYRENKA”


Eliminacje Gminne 42. Konkursu Recytatorskiego "Warszawska Syrenka"

odbędą się 26 marca 2019 r. o godz. 8.30

w siedzibie Nadarzyńskiego Ośrodka Kultury.

Konkurs dedykowany dla szkół.

 

Wypełnione karty (skany) z podpisami uczestnika i opiekuna prawnego prosimy przesłać na adres: monika@nok.pl do 20 marca 2019 r.

Przypominamy również o powołaniu jednego nauczyciela ze szkoły do składu jury konkursu i podanie jego imienia i nazwiska do dnia 20 marca 2019 r.

 

W każdej kategorii wiekowej do udziału w konkursie zapraszamy po dwie osoby z wyjątkiem Szkoły Podstawowej w Nadarzynie, która z uwagi na liczbę uczniów ma prawo wytypować po trzy osoby w każdej

z kategorii.

W 2019 r.

MOK w Pruszkowie nie będzie organizatorem eliminacji powiatowych. Uprzejmie informujemy, że laureaci eliminacji gminnych organizowanych przez NOK  będą przekierowani (po 1 osobie z każdej kategorii wiekowej) bezpośrednio do eliminacji finałowych z pominięciem eliminacji powiatowych.

 

Finał 42. Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka odbędzie się 13 i 14 kwietnia 2019 r. a Koncert Laureatów 27 kwietnia 2019 r. - obydwa wydarzenia w Mazowieckim Instytucie Kultury, Warszawa, ul. Elektoralna 12.

 

Zapraszamy do udziału!!!

 

Pliki do pobrania:

 

 

 

- karta uczestnika

- regulamin

- oświadczenie

 

WYNIKI 42. KONKURSU RECYTATORSKIEGO "WARSZAWSKA SYRENKA"

 

Protokół dostępny po kliknięciu tutaj

 

©2016 Nadarzyński Ośrodek Kultury

Deklaracja Dostępności

Archiwalna strona www: archiwum.nok.pl