Kontrast:   normalny wysoki  |  obrazy:   kolorowe czarno-białe  |  Normalny układ strony Szeroki układ strony  |  A- A A+

tel. 22 729 89 15   nok@nok.pl

Kuźnia Kreatywności


Kuźnia Kreatywności”

 Zbliża się koniec roku…roku innego, dziwnego, trudnego. Roku, w którym plany i zamierzenia musiały zostać dostosowane do zaistniałej sytuacji, a ich realizacja prawie niemożliwa. Jednak dzięki współpracy NOK i Stowarzyszenia Teatralnego „Kurtyna” projekt „Kuźnia Kreatywności” trwający w świetlicy NOK w Urzucie udało się doprowadzić do końca. W trakcie projektu uczestnikom nie zabrakło atrakcji i wrażeń. Udało się zrealizować wiele warsztatów: cyrkowe, filozoficzne, muzyczne, teatralne, a także warsztaty on – line w Zamku Królewskim!! Wyjechaliśmy też na wspaniałą wycieczkę do gospodarstwa edukacyjnego w Kicinach, skąd przywieźliśmy wiele wspomnień i własnoręcznie wykonanych pamiątek. Nawet z powodu braku możliwości wyjazdu na zaplanowane kręgle, kręgle przyjechały do świetlicy, dając dzieciom radość!!

 

Na zakończenie projektu przewidziane były Mikołajki. 5.12.2020 r., rzecz niemalże niemożliwa do zrealizowania, udała się. Dzięki „Kurtynie” odbyły się u nas mikołajki w plenerze. Uczestnicy zebrali się na parkingu świetlicy, gdzie czekał na nich świąteczny, pięknie przystrojony samochód, z którego dobiegała świąteczna muzyka. Czekał też Mikołaj i Panie Mikołajowe. Wspólnie pośpiewaliśmy zimowe piosenki, trochę się z Mikołajem pobawiliśmy. Na zakończenie każdy uczestnik dostał paczkę ze słodyczami. Był to szczególny dzień, który wszystkim przyniósł radość!!!

 

 


 

©2016 Nadarzyński Ośrodek Kultury

Deklaracja Dostępności

Archiwalna strona www: archiwum.nok.pl