Ikona Facebook Kontrast:   normalny wysoki  |  obrazy:   kolorowe czarno-białe  |  Normalny układ strony Szeroki układ strony  |  A- A A+
Nadarzyński Ośrodek Kultury
kontakt: tel. 22 729 89 15   /   e-mail: nok@nok.pl
BIP Ustawienia dostępności

KONCERTY DLA DUŻYCH I MAŁYCH

7 stycznia o godz. 16.00

zapraszamy na koncert noworoczny w wykonaniu

zespołu Palmerianki 

 

Palmerianki, to najpopularniejszy zespół w całej galaktyce. Cztery super dziewczyny grają, śpiewają i świetnie się przy tym bawią. W te Święta postanowiły odwiedzić również Ziemię. Wcześniej bywały tu często w Teatrze 6. Piętro w Warszawie. Nauczyły się świątecznych ziemskich piosenek i zagrają koncert specjalnie dla Was. Podczas koncertu dowiecie się czy pada śnieg, gdzie jest Mikołaj i co jest najlepszym prezentem. Zaśpiewają Wam również o choince, świątecznych potrawach i magii Świąt. Palmerianki bardzo lubią ziemskie Święta i ziemską publiczność, dlatego nie przegapcie okazji do spotkania z nimi.

 

Zapraszamy Was na koncert, podczas którego będą wspólne śpiewy i tańce, zabierzcie rodziców, dziadków nie będą się nudzić!!!.

 

Jak śpiewają Palmerianki można posłuchać na You Tube: https://m.youtube.com/watch?v=9xoVXPagrsk

Fot. źródło: https://teatr6pietro.pl/spektakle/palmerianki-w-akademii-pana-kleksa/

 

Wstęp wolny!!!



Aktualności

29.03.2025
MOJE RĘCE KRZYCZĄ
Performans/ teatralny manifest g/Głuchych
23.03.2025
O Przebiśniegu, co spał w kominie
Przedstawienie dla dzieci
22.03.2025
Magda Umer Recital
piano: Wojciech Borkowski
21.03.2025
Kino Nokowe
. pokaz filmu fabularnego "Strzępy"
. spotkanie z autorką filmu Beatą Dzianowicz

20.03.2025
Wykład o obrzędach słowiańskich
Odkryjmy naszą słowiańskość podczas równonocy wiosennej!
wszystkie aktualności