Ikona Facebook Kontrast:   normalny wysoki  |  obrazy:   kolorowe czarno-białe  |  Normalny układ strony Szeroki układ strony  |  A- A A+
kontakt: tel. 22 729 89 15   /   e-mail: nok@nok.pl
BIP Ustawienia dostępności

PIOTR DUMAŁA I „EDERLY”

23.11.2018 r. o godz. 19.00

 

„Tytułowe Ederly to miasto istniejące poza czasem, na granicy realnego świata i snu. Może się wydawać, że istnieje tylko po to, by mógł do niego trafić główny bohater Słow. (…) Film można określić jako surrealistyczną komedię z elementami kryminału lub filozoficzny traktat o życiu.” – można przeczytać na FilmPolski.pl. Podobno pierwsza wersja scenariusza przyśniła się twórcy wiele lat temu.

W listopadzie pokażemy w Kinie Nokowym „Ederly”, drugi pełnometrażowy film aktorski Piotra Dumały, twórcy animacji, które już się zapisały w historii filmu animowanego. Ten wybitny reżyser, scenarzysta, pisarz, rysownik, scenograf, profesor sztuki filmowej, wykładowca w szkole filmowej w Łodzi, Sztokholmie i na Uniwersytecie Harvarda w USA będzie naszym gościem po projekcji filmu.

 

WSTĘP WOLNY!



Aktualności

04.05.2025
Salon Poezji K40
Jean Racine FEDRA 
czytają: Magdalena Zawadzka i Ewa Decówna
II Konkurs Wokalny „Wyśpiewaj Siebie”
Zgłoszenia przyjmujemy do 11 kwietnia
2025 r. do godziny 15.00
Życzenia
od Zespołu Nadarzyńskiego Ośrodka Kultury
Godziny otwarcia NOK
w okresie świątecznym
13.04.2025
Uśnijże mi, uśnij
Koncert staropolskich kołysanek w wykonaniu aktorek teatru Atofri
wszystkie aktualności