tel. 22 729 89 15   nok@nok.pl

Wakacje, radosny czas zabawy i beztroski….


Wakacje, radosny czas zabawy i beztroski…., który płynie bardzo szybko
i nigdy nie powinien być nudny. U nas na pewno nie był. Przez cały lipiec w świetlicy odbywały się „Kreatywne wakacje” warsztaty dla dzieci 7-12 lat. Grupa uczestników dość liczna, choć bardzo zmienna, a zajęcia codziennie inne. Bawiliśmy się przeróżnymi masami m.in.  zimną porcelaną, masą solną, cieczą „nieniutonowską”, tworzyliśmy własne świece żelowe
i parafinowe, pomadki do ust z czekolady, silikonowe etui na telefony oraz „gluty”,  było malowanie na bawełnie, szycie z filcu torebek i poduszek, było mnóstwo gier i zabaw. Tradycyjnie już nie zabrakło nas w kuchni gdzie powstały przepyszne ciasteczka maślane i gofry z owocami i bitą śmietaną. Było także „kino”.

W tracie wakacji odwiedziła nas p. Kasia Przywecka, która wprowadziła nas w świat ceramiki. Zarówno spotkanie dotyczące lepienia z gliny jak i kolejne ze szkliwienia przyniosły wiele radości.  W ramach akcji animacji prowadzonej przez NOK na terenie gminy na zakończenie odbył się w świetlicy rodzinny spektakl P. Beaty Łuczak „ O pięknej Parysadzie i ptaku Bulbulezarze” ,a na koniec były również lody :)

„Kreatywne wakacje” po raz kolejny cieszyły się sporym zainteresowaniem. Tegoroczna grupa była dość liczna choć bardzo zmienna. Bardzo dziękuje dzieciom za obecność. Dziękuję także p. Annie Powierża,p. Paulinie Skura i p. Dorocie Marchwickiej oraz Michałowi Sokołowskiemu za bezinteresowną pomoc przy prowadzeniu zajęć.


Aktualności:


 

©2016 Nadarzyński Ośrodek Kultury
Od 19.04.2018 nasza strona została wyświetlona 53814 razy.

Archiwalne materiały dostępne są na poprzedniej wersji naszej strony
internetowej, dostępnej pod adresem: http://archiwum.nok.pl