tel. 22 729 89 15   nok@nok.pl

Wakacje w świetlicy


Lada chwila wakacje i dużo wolnego czasu. Kolejny raz serdecznie zapraszamy do świetlicy NOK w Rozalinie dzieci od 7 roku życia na zajęcia wakacyjne. Każdego miesiąca odbędą się w naszej świetlicy dwa 4 dniowe cykle zajęć dla dzieci w godzinach przed obiadowych (9:30- 13:30) od wtorku do piątku.

W pierwszym i w trzecim tygodniu lipca będziemy rysować i malować. Choć są to najzwyklejsze rzeczy na świecie wcale takimi nie są. Każda dziedzina sztuki jest wyrazem przeżyć, obserwacji a także poznania samego siebie; jest niemym i bardzo szczerym językiem wypowiedzi, który będziemy wykorzystywać do twórczego spędzania czasu. Będziemy rysować kredkami, flamastrami, patykami, węglem a także pastelami. Spróbujemy też malować farbami akwarelowymi.

W kolejnym miesiącu 1 i 3 tygodniu sierpnia planujemy dwa 4-dniowe cykle zajęć z malarstwa w plenerze, oczywiście jeśli pozwoli na to pogoda. Zajęcia dedykowane są dla dwóch grup wiekowych dzieci – 7-10 letnich – 1 tydzień sierpnia, oraz młodzieży – 3 tydzień sierpnia. Poznamy technikę malarstwa akrylowego na płótnach lub tekturach. Pozostałe tygodnie: 2 i 4 lipca, oraz 2 i 4 sierpnia świetlica będzie działa od wtorku do piątku w godzinach popołudniowych (14:30 do 18, lub 20) głównie dla dorosłych. W lipcu skorzystają oni ze środowych i piątkowych zajęć ceramicznych z p. Kasią Przywecką, natomiast w sierpniu spróbujemy naszych sił w malarstwie w plenerze.


Aktualności:


 

©2016 Nadarzyński Ośrodek Kultury
Od 19.04.2018 nasza strona została wyświetlona 57453 razy.

Archiwalne materiały dostępne są na poprzedniej wersji naszej strony
internetowej, dostępnej pod adresem: http://archiwum.nok.pl