tel. 22 729 89 15   nok@nok.pl

20 urodziny NOK


20 URODZINY NOK

 

15.06.2019 r.

 

Program:

- 19.00 - część oficjalna

- ok. godz. 20.00 STANISŁAW TYM

w programie: „Mieszanka firmowa”

 

Stanisław Tym - komediopisarz, satyryk, autor skeczów, felietonista, jeden z najbardziej lubianych polskich aktorów komediowych. Siecze, smaga, kpi, ośmiesza, drwi, bawi, pochyla się z troską... Nawet najstarsi nie pamiętają od kiedy. Bo Stanisław Tym jest od zawsze - dla jednych jako niezapomniany kaowiec z „Rejsu”, Ochódzki z „Misia” czy „Rozmów kontrolowanych”, dla innych jako autor sztuk teatralnych („Rozmowy przy wycinaniu lasu”) i skeczów, które przeszły do historii polskiego kabaretu („Wężykiem, wężykiem”). Jeszcze inni najbardziej cenią jego talent felietonisty - dziś pisze dla „Polityki”. Tym nigdy nie traci poczucia humoru: „Jestem szczęśliwy, gdy ludzie się śmieją. Śmiech pozwala zapomnieć o przykrościach, biedzie, złym losie. Daje wolność. Choćby na chwilę”.

 

W NOK wystąpi w autorskim programie kabaretowym zatytułowanym ,,Mieszanka firmowa". To wieczór, w którym Tym jak zwykle żartuje, kpi, kłuje, czasem nawet ostro przykłada. Felietony, piosenki, skecze i opowieści pokazują w inteligentny i zabawny sposób Polskę, Polaków, media, ludzi kultury i polityki.

 

Przy fortepianie - Krzysztof Baranowski.

 

Oprac. na podstawie informacji otrzymanych od artysty.

 

Bilety: 35 zł normalny / 30 zł (karta mieszkańca)

 

Sprzedaż w kasie NOK od 3 czerwca, poniedziałek - czwartek w godz. 13.00 - 19.00, piątek w godz. 12.00 - 18.00 lub online: www.nok.pl/ zakładka: rezerwacja online.


Aktualności:


 

©2016 Nadarzyński Ośrodek Kultury

Archiwalne materiały dostępne są na poprzedniej wersji naszej strony
internetowej, dostępnej pod adresem: archiwum.nok.pl