tel. 22 729 89 15   nok@nok.pl

"Dwadzieścia lat minęło..."


W tym roku NOK kończy dwadzieścia lat. Okrągła rocznica to znakomita okazja do spojrzenia w przeszłość. Stąd pomysł, by ogłosić konkurs na najciekawsze wspomnienie związane z Nadarzyńskim Ośrodkiem Kultury.

 

Można pisać zarówno o tym, co działo się przed dwudziestu laty, jak i o tym, co wydarzyło się miesiąc temu i wykorzystać do tego dowolną formę literacką (proza, poezja, utwór sceniczny). Mamy nadzieję, że konkurs stanie się początkiem tworzenia subiektywnej, przedstawionej z wielu perspektyw historii NOK. Liczymy, że zaskoczycie nas Państwo, pisząc o czymś, czego być może nie pamiętamy lub wręcz przeciwnie, pomożecie przeżyć na nowo z innej perspektywy, to co doskonale zapisało się w naszej pamięci.

 

Teksty (10 stron A 4) wraz z podpisanymi załącznikami przesyłajcie na adres: konkursy@nok.pl do 30 września 2019 roku. Główna nagroda wynosi 1000 zł. Uroczyste ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród nastąpi w dniu 23 listopada 2019 roku w Nadarzyńskim Ośrodku Kultury. Regulamin wraz z załącznikami dostępny jest na stronie www.nok.pl w zakładce „Konkursy”. Czekamy na Wasze wspomnienia!

 

Pliki do pobrania:

konkurs literacki - regulamin

konkurs literacki - załączniki


Aktualności:


 

©2016 Nadarzyński Ośrodek Kultury

Archiwalne materiały dostępne są na poprzedniej wersji naszej strony
internetowej, dostępnej pod adresem: archiwum.nok.pl