Ikona Facebook Kontrast:   normalny wysoki  |  obrazy:   kolorowe czarno-białe  |  Normalny układ strony Szeroki układ strony  |  A- A A+
Nadarzyński Ośrodek Kultury
kontakt: tel. 22 729 89 15   /   e-mail: nok@nok.pl
BIP Ustawienia dostępności

"Dwadzieścia lat minęło..."

W tym roku NOK kończy dwadzieścia lat. Okrągła rocznica to znakomita okazja do spojrzenia w przeszłość. Stąd pomysł, by ogłosić konkurs na najciekawsze wspomnienie związane z Nadarzyńskim Ośrodkiem Kultury.

 

Można pisać zarówno o tym, co działo się przed dwudziestu laty, jak i o tym, co wydarzyło się miesiąc temu i wykorzystać do tego dowolną formę literacką (proza, poezja, utwór sceniczny). Mamy nadzieję, że konkurs stanie się początkiem tworzenia subiektywnej, przedstawionej z wielu perspektyw historii NOK. Liczymy, że zaskoczycie nas Państwo, pisząc o czymś, czego być może nie pamiętamy lub wręcz przeciwnie, pomożecie przeżyć na nowo z innej perspektywy, to co doskonale zapisało się w naszej pamięci.

 

Teksty (10 stron A 4) wraz z podpisanymi załącznikami przesyłajcie na adres: konkursy@nok.pl do 30 września 2019 roku. Główna nagroda wynosi 1000 zł. Uroczyste ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród nastąpi w dniu 23 listopada 2019 roku w Nadarzyńskim Ośrodku Kultury. Regulamin wraz z załącznikami dostępny jest na stronie www.nok.pl w zakładce „Konkursy”. Czekamy na Wasze wspomnienia!

 

Pliki do pobrania:

konkurs literacki - regulamin

konkurs literacki - załączniki

 

>>Aktualizacja<<

Rozstrzygnięcie Konkursu Literackiego na Wspomnienie o Nadarzyńskim Ośrodku Kultury "Dwadzieścia lat minęło..." nastąpi 15 grudnia 2019 r. podczas Salonu Poezji.
 
>>Aktualizacja<<
Protokół z posiedzenia komisji konkursowej
W dniu 12.11.2019 r. jury w składzie: Liliana Fabisińska (pisarka i dziennikarka), Kamila Michalska (dyrektor NOK) oraz Dorota Suwalska (pisarka i pracownik NOK) zgodnie z Regulaminem Konkursu będącym Załącznikiem do Zarządzenia Nr 12/2019 z dnia 17 maja 2019 r. postanowiło nie rozstrzygać Konkursu na Wspomnienie o Nadarzyńskim Ośrodku Kultury „Dwadzieścia lat minęło...” z uwagi na fakt, że na konkurs nadesłano tylko jedną pracę.
Jednocześnie jury postanowiło uhonorować jedyną uczestniczkę konkursu Panią Stanisławę Ossowską wręczając jej pamiątkowe pióro oraz dyplom honorowy za udział w konkursie podczas odbywającego się w dniu 15 grudnia Salonu Poezji.


Aktualności

17.03.2024
Powitanie wiosny w Oficynie Kultury w Młochowie
Już 17 marca zapraszamy wszystkich chcących obudzić się ze snu zimowego na wyjątkowe spotkanie z dźwiękiem!
10.03.2024
Spektakl „Sztuka o czymś”
Zapraszamy na premierę spektaklu „Sztuka o czymś”, spektakl zrealizowany przez dzieci i młodzież w ramach zajęć teatralnych
w świetlicy NOK w Parolach.
25.02.2024
Spektakl dla dzieci „Czarodziejskie jabłka”
Wykonawcy: Lidia Sycz, Michał Głowacki, Czas trwania: 45 min. Spektakl dla dzieci od 5 lat
25.02.2024
Simona K. ,,Wołająca na puszczy''
Monodram Agnieszki Przepiórskiej
25.02.2024
Koncert wiosenny - Orkiestra OSP Nadarzyn
Świetlica NOK w Parolach zaprasza na Koncert wiosenny Orkiestry OSP Nadarzyn pod kier. Mirosława Chilmanowicza
wszystkie aktualności