Kontrast:   normalny wysoki  |  obrazy:   kolorowe czarno-białe  |  Normalny układ strony Szeroki układ strony  |  A- A A+
Nadarzyński Ośrodek Kultury
kontakt: tel. 22 729 89 15   /   e-mail: nok@nok.pl

"Dwadzieścia lat minęło..."

W tym roku NOK kończy dwadzieścia lat. Okrągła rocznica to znakomita okazja do spojrzenia w przeszłość. Stąd pomysł, by ogłosić konkurs na najciekawsze wspomnienie związane z Nadarzyńskim Ośrodkiem Kultury.

 

Można pisać zarówno o tym, co działo się przed dwudziestu laty, jak i o tym, co wydarzyło się miesiąc temu i wykorzystać do tego dowolną formę literacką (proza, poezja, utwór sceniczny). Mamy nadzieję, że konkurs stanie się początkiem tworzenia subiektywnej, przedstawionej z wielu perspektyw historii NOK. Liczymy, że zaskoczycie nas Państwo, pisząc o czymś, czego być może nie pamiętamy lub wręcz przeciwnie, pomożecie przeżyć na nowo z innej perspektywy, to co doskonale zapisało się w naszej pamięci.

 

Teksty (10 stron A 4) wraz z podpisanymi załącznikami przesyłajcie na adres: konkursy@nok.pl do 30 września 2019 roku. Główna nagroda wynosi 1000 zł. Uroczyste ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród nastąpi w dniu 23 listopada 2019 roku w Nadarzyńskim Ośrodku Kultury. Regulamin wraz z załącznikami dostępny jest na stronie www.nok.pl w zakładce „Konkursy”. Czekamy na Wasze wspomnienia!

 

Pliki do pobrania:

konkurs literacki - regulamin

konkurs literacki - załączniki

 

>>Aktualizacja<<

Rozstrzygnięcie Konkursu Literackiego na Wspomnienie o Nadarzyńskim Ośrodku Kultury "Dwadzieścia lat minęło..." nastąpi 15 grudnia 2019 r. podczas Salonu Poezji.
 
>>Aktualizacja<<
Protokół z posiedzenia komisji konkursowej
W dniu 12.11.2019 r. jury w składzie: Liliana Fabisińska (pisarka i dziennikarka), Kamila Michalska (dyrektor NOK) oraz Dorota Suwalska (pisarka i pracownik NOK) zgodnie z Regulaminem Konkursu będącym Załącznikiem do Zarządzenia Nr 12/2019 z dnia 17 maja 2019 r. postanowiło nie rozstrzygać Konkursu na Wspomnienie o Nadarzyńskim Ośrodku Kultury „Dwadzieścia lat minęło...” z uwagi na fakt, że na konkurs nadesłano tylko jedną pracę.
Jednocześnie jury postanowiło uhonorować jedyną uczestniczkę konkursu Panią Stanisławę Ossowską wręczając jej pamiątkowe pióro oraz dyplom honorowy za udział w konkursie podczas odbywającego się w dniu 15 grudnia Salonu Poezji.


Aktualności

19.02.2023
Salon Poezji K40 "Natalie" Charles Aznavour
Czyta: Wiktor Zborowski
Śpiew: Katarzyna Łochowska
Pianino: Marcin Mazurek
03.02.2023
Kino Nokowe - pokaz filmu "Stambuł bez smyczy"
Prawdziwe kino, tylko czas, mijani ludzie i tajemnica życia zamknięta w
ciele samotnego psa....
29.01.2023
NADARZYN GRA 18 lat Z WOŚP!
W ubiegłym roku zebraliśmy ponad 40 tysięcy złotych. Przez wszystkie lata zbiórki udało nam się zebrać ponad 500 tysięcy złotych!!!
29.01.2023
31. Finał WOŚP
Przedłużamy termin zbiórki do 18 stycznia
Lista fantów na licytację
Zapraszamy do zapoznania się z listą fantów na licytację WOŚP w Nadarzynie
wszystkie aktualności