Ikona Facebook Kontrast:   normalny wysoki  |  obrazy:   kolorowe czarno-białe  |  Normalny układ strony Szeroki układ strony  |  A- A A+
Nadarzyński Ośrodek Kultury
kontakt: tel. 22 729 89 15   /   e-mail: nok@nok.pl
BIP Ustawienia dostępności

Kino Nokowe

17 stycznia 2020 r., godz. 19.00
 
"Jak pies z kotem" i Bożena Stachura w Kinie Nokowym
 
"Dawno nie było polskiego filmu, który tak mocno "trafia" w głowę i w serce! Przepiękne kino, pełne wzruszeń, śmiechu i łez." - można przeczytać w jednym z komentarzy na portalu filmweb.pl.
W styczniu pokażemy w Kinie Nokowym ostatni film Janusza Kondratiuka, w którym reżyser przedstawia historię odchodzenia swojego brata (również reżysera) Andrzeja Kondratiuka. Jest to intymny zapis ich ostatniego wspólnie spędzonego roku, kiedy to Janusz Kondratiuk wraz z żoną opiekował się bratem po udarze. "Doświadczenie Kondratiuków jest doświadczeniem obecnym lub przyszłym wszystkich widzów." - podkreśla Urszula Schwarzenberg-Czerny na portalu „Polityka”.
 
Po projekcji zapraszamy na spotkanie ze znakomitą aktorka teatralną, filmową i telewizyjną - Bożeną Stachurą, która w "Jak pies z kotem" wcieliła się w rolę Beaty, żony Janusza.
 
Wstęp wolny!
 


Aktualności

23.07.2024
Pokaz Chemiczny z Suchym lodem w roli głównej
Tajemnice Suchego Lodu: Dlaczego Parzy i Gdzie Znajduje Zastosowanie. Teren przy Oficynie Kultury w Młochowie.
Koncerty plenerowe zaPARKuj w MŁOCHOWIE VIII edycja
Zapraszamy na VIII edycję koncertów plenerowych "zaPARKuj w MŁOCHOWIE" - wstęp wolny, wyjątkowe występy w każdą niedzielę od 21 lipca do 25 sierpnia o godz. 16:00!
21.07.2024
MiSTo piano Trio - Koncert plenerowy z cyklu zaPARKuj w MŁOCHOWIE VIII edycja
Już w najbliższą niedzielę zapraszamy do Młochowa na wyjątkowy koncert MiSTo piano Trio!
16.07.2024
Spektakl „Opowieści Papierowego Teatru” - Teatr Miejsca
Teren przy Oficynie Kultury w Młochowie. Teatr Miejsca to jedyny w Polsce teatr przemierzający kraj rowerem przekształconym w scenę teatralną
Zapisy na zajęcia NOK
w sezonie 2024/2025
wszystkie aktualności