tel. 22 729 89 15   nok@nok.pl

Koncert Czesława Mozila i NOK PĘD BAND


19 stycznia 2020 r., godz. 16.00
 
Koncert Czesława Mozila i NOK PĘD BAND
 
Grajkowie Przyszłości, to ubiegłoroczny projekt, a jednocześnie wielka świąteczna orkiestra Czesława Mozila z udziałem dzieci ze szkół muzycznych z całego kraju. Akcja miała na celu zaprezentowanie młodych, utalentowanych ludzi, którzy wybrali - często niełatwą - drogę muzykowania. Dzieci nagrały 24 piosenki z tekstami Michała Zabłockiego i muzyką Czesława Mozila, składające się na album „Kiedyś to były święta”.
Premiera każdej z piosenek przypadała na jeden dzień adwentu (od 1 do 24 grudnia), tworząc muzyczny kalendarz prowadzący do Świąt Bożego Narodzenia. Muzykom wokalnie towarzyszył Czesław Mozil, a także gościnnie m.in. Quebonafide, Julia Siechowicz, Malwina Jachowicz i Zuza Jabłońska. Do każdego utworu został nagrany teledysk, prezentujący młodych bohaterów, w różnych sytuacjach muzycznych oraz wide orelacje z planu zdjęciowego.
 
Czesław Mozil o projekcie:
„Byłem normalnym chłopakiem grającym w piłkę i gry komputerowe, ale tym czymś, co mnie wyróżniało, była gra na instrumencie. Byłem uczniem szkoły muzycznej i miałem mega zajawkę na akordeon. To był mój magiczny świat. Grajkowie Przyszłości to projekt dalekosiężny, rozwojowy i futurologiczny, który będzie miał swoją kontynuację, bo widzę, jak ciepło jest przyjmowany przez dzieciaki, ich rodziców, nauczycieli i kolegów z branży. Czeka na nas kilkaset szkół muzycznych w całym kraju i setki tysięcy zdolnych dzieci, których talent warto i należy zaprezentować szerszemu gronu.”
 
19 stycznia o godz. 16.00 nasz nadarzyński zespół NOK Pęd Band weźmie udział we wspólnym koncercie z Czesławem Mozilem i jego muzykami, na którym zaprezentowane będą piosenki z albumu „Kiedyś to były święta”.
 
Wykonawcy:
Czesław Mozil
Stanisław Pańta - fortepian
Piotr Dutkiewicz - kontrabas
Antoni Figurski - skrzypce
Wiktor Wysocki - perkusja, saksofon tenorowy
oraz zespół NOK PĘD BAND pod kier. Marka Rejnowicza
 
Bilety:
- 15 zł - karta mieszkańca
- 20 zł - normalny
w kasie NOK pon. - pt. w godz. 13.00 - 18.00.
W dniu koncertu sprzedaż od godz. 15.00.
Rezerwacja internetowa od 13.01.2020 r. od godz. 13.00 do 15.01.2020 r.

Aktualności:


 

©2016 Nadarzyński Ośrodek Kultury

Deklaracja Dostępności

Archiwalna strona www: archiwum.nok.pl