Kontrast:   normalny wysoki  |  obrazy:   kolorowe czarno-białe  |  Normalny układ strony Szeroki układ strony  |  A- A A+

tel. 22 729 89 15   nok@nok.pl

MAZOVIAN TOUR 2018 - UNIDOS A LA SALSA


18.10.2018 godz. 19:00

 

EL SALSERO feat. Luis Nubiola

Michał Stawarski - o zespole:

"Zespół El Salsero powstał w 2007 roku w San Jose, Costa Rica co jest konsekwencją moich szalonych pomysłów, miłości do muzyki oraz pasji do realizacji celów oraz postanowień.
W tym roku, w październiku 2018 zespół El Salsero przyjeżdża na drugie w swojej historii tournee do Europy.
Zespół został zaproszony przez Mariusza Adamiaka, legendarnego promotora muzyki jazzowej na polskim rynku, na 60 edycję prestiżowego festiwalu Jazz Jamboree 2018.
El Salsero wystąpi również na uroczystej Gali otwierającej Międzynarodowe Targi Turystyczne World Travel Show w PTAK WARSAW EXPO.

Podczas 2-tygodniowego tournee po Polsce, koncertować będziemy nie tylko na Mazowszu, wystąpimy również w Poznaniu, Jarocinie oraz w Świnoujściu.

Podczas trasy koncertowej w 2008 roku występowaliśmy m.in. w Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Trójmieście oraz w Warszawie, w Polskim Radio, w Studio Koncertowym Polskiego Radia im. W. Lutosławskiego

z transmisją "live" na ogólnopolskiej antenie i podczas festiwalu FAMA w Świnoujściu razem z Big Bandem pod dyr. Włodka Pawlika, jedynego jak do tej pory Polaka, który zdobył prestiżową nagrodę amerykańskiego przemysłu fonograficznego GRAMMY w kategorii Jazz.

Trasę koncertową, pod nazwą "Mazovian Tour 2018 - Unidos Por Amor A la SALSA" honorowym patronatem objęli Marszałek Województwa Mazowieckiego, Adam Struzik oraz Wójt Gminy Nadarzyn, Dariusz Zwoliński."

SUPPORT: Openmind

W składzie:


Karol Polański gitara prowadząca,
Marcin Polański perkusja,
Janek Perliński gitara rytmiczna,
Kuba Jakubowski wokal

"Istniejemy już od czterech lat i dalej się rozwijamy, realizując swoją pasję. Kapela o mocnym brzmieniu dążąca do nabywania nowych doświadczeń. Mamy za sobą kilka występów i pragniemy więcej. Cytując jednego katechetę jesteśmy "Skazani na sukces"."

Wstęp wolny!!!

 


 

©2016 Nadarzyński Ośrodek Kultury

Deklaracja Dostępności

Archiwalna strona www: archiwum.nok.pl