tel. 22 729 89 15   nok@nok.pl

Nadarzyn gra z WOŚP!!!


Nadarzyn gra z WOŚP!!!

 

12 stycznia 2020 r. odbędzie się 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pod hasłem Wiatr w żagle. Pieniądze, które będą zbierać nasi wolontariusze zostaną przeznaczone na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji.

 

Startujemy 12 stycznia od godz. 15.00 w Nadarzyńskim Ośrodku Kultury, pl. Poniatowskiego 42.

 

Lista darów dostępna po kliknięciu TUTAJ.

 

W programie WOSP m.in.:

Pokaz szermierki na wózku vice mistrzyni świata - Kingi Dróżdż, Koncert Orkiestry Dętej OSP Nadarzyn, występ dzieci z Przedszkola Niepublicznego Jupik, pokaz Tanecznego Mix-u, Openmind, Młodzi Duchem, Grupa teatralno - kabaretowa Biedronki, Kuba Jakubowski - solo, zespół Tynk.

Ponadto: licytacja (m.in. przedmioty z autografem Jurka Owsiaka!), loteria fantowa, Fundacja DKMS, stoisko Biblioteki Publicznej z Nadarzyna.

 

Nasi wolontariusze z puszkami będą zbierali pieniądze na stacjach paliw MOYA oraz AMIC na terenie gminy Nadarzyn, w Centrum Mody Nadarzyn, Ptak Warsaw Expo - hala A, w okolicach Kościoła w Nadarzynie, Młochowie, Kosowie i w Ruścu, w siedzibie NOK.

 

Już teraz można wesprzeć 28 Finał WOŚP. Od 15 grudnia do 12 stycznia ruszyła zbiórka do Sztabowych Puszek Stacjonarnych:

- Biblioteka Publiczna w Nadarzynie (wypożyczalnia dla dzieci i dorosłych)

- Kwiaciarnia „Suchy Badyl”, ul. Mszczonowska 79

- Studio Florystyczne „Antonia”, ul. Mszczonowska 15

 

Szczegóły na plakacie.

Serdecznie zapraszamy!


Aktualności:


 

©2016 Nadarzyński Ośrodek Kultury

Deklaracja Dostępności

Archiwalna strona www: archiwum.nok.pl