tel. 22 729 89 15   nok@nok.pl

„PROSTA PIOSENKA” - KONCERT MARTYNY JAKUBOWICZ


 

„PROSTA PIOSENKA” - KONCERT MARTYNY JAKUBOWICZ

 

11 marca (sobota) 2017r., godz. 19.00

 

 

Martyna Jakubowicz, to jedyna w swoim rodzaju piosenkarka, która od czterdziestu lat oczarowuje słuchaczy wszystkich pokoleń. Wymyka się wszelkim próbom muzycznego zaszufladkowania, oscylując pomiędzy folkiem, bluesem, jazzem i rockiem. Mistrzyni nastroju.

„Prosta Piosenka”, to 15 płyta w karierze i pierwszy od wielu lat autorski album artystki jest odzwierciedleniem zmian, które w niej zaszły  ale również, jak sama to podkreśla, pewne podsumowanie dotychczasowej kariery . „Nowa Martyna” jest bardziej odważna i bezpośrednia w wyrażaniu swoich poglądów, ale niezmiennie czaruje swoich słuchaczy charakterystyczną, ciepłą barwą głosu. Fani twórczości artystki odnajdą tutaj tak lubiane nastrojowe, gitarowe ballady ale również, znane z wcześniejszych płyt, piosenki mocniejsze, z „rockowym pazurem”. Wbrew swojemu przewrotnemu tytułowi „Prosta piosenka”, nie jest płytą prostą.

"Prosta piosenka" to kawałek mojego życia z "kiedyś"[…], ale  też historie z "dzisiaj" - "Kota na kolanach mam", czy "Wojna trwa". Wszystkie piosenki łączy jedna napisana na bazie starego hitu "Kiedy będę starą kobietą". Teraz to "Mój czas ucieka." I tym sposobem przeszłość połączyła się z teraźniejszością i przyszłością „ - tak Artystka pisze o swoim najnowszym albumie.

 

Bilety : 30zł. normalny i 25zł – karta mieszkańca. Sprzedaż od 27 lutego w kasie NOK

od poniedziałku do czwartku w godzinach 13.00 – 19.00, pt. 11.00 – 17.00.

 

Istnieje możliwość zakupu online: od 27.02.2017 r. do 08.03.2017 r., w dniu koncertu sprzedaż od godziny 18.00.

 

Fot. źródło: http://www.martynajakubowicz.pl/


Aktualności:


 

©2016 Nadarzyński Ośrodek Kultury

Archiwalne materiały dostępne są na poprzedniej wersji naszej strony
internetowej, dostępnej pod adresem: archiwum.nok.pl