Kontrast:   normalny wysoki  |  obrazy:   kolorowe czarno-białe  |  Normalny układ strony Szeroki układ strony  |  A- A A+

tel. 22 729 89 15   nok@nok.pl

Słówko o feriach


DOMOWISKO

warsztaty plastyczne on line ze świetlicą NOK w Urzucie W drugim tygodniu ferii zimowych nasza świetlica zorganizowała dla dzieci z Urzuta zimowe warsztaty plastyczne on line. Niestety sytuacja nie pozwoliła nam na organizację corocznych zajęć zimowych w świetlicy, dlatego postanowiłam spotkać się z dziećmi on line. Zgłoszone na warsztaty dzieci otrzymały wcześniej paczki z materiałami na każdy dzień tygodnia. Od 11 stycznia za pośrednictwem Microsoft Teams spotykaliśmy się codziennie o godzinie 11.00 na zajęciach. Dzieci świetnie sobie radziły i tworzyły naprawdę fajne „dzieła”. Powstały m.in. bransoletki z koralików na drucie, skarpetowe bałwanki, laurki na dzień babci i dziadka, filcowe kaktusy oraz maski karnawałowe.

 

Także w drugim tygodniu ferii przez 3 dni w Urzucie można było wziąć udział w „Ferjowej” grze terenowej, która spotkała się z zainteresowaniem dzieci i młodzieży. Uczestnicy mieli za zadanie odgadywać rebusy zamieszczane na FB świetlicy, potem musieli udać się na krótki spacer w poszukiwaniu zadań i kolejnych rebusów. Rozwiązane zadania trzeba było nadesłać na maila świetlicy. Z otrzymanych informacji zwrotnych wynika, że zabawa bardzo podobała się uczestnikom. Była to pierwsza gra terenowa ale myślę, że w związku z zainteresowaniem będziemy częściej organizować takie zabawy.


 

©2016 Nadarzyński Ośrodek Kultury

Deklaracja Dostępności

Archiwalna strona www: archiwum.nok.pl