Kontrast:   normalny wysoki  |  obrazy:   kolorowe czarno-białe  |  Normalny układ strony Szeroki układ strony  |  A- A A+

tel. 22 729 89 15   nok@nok.pl

Spotkanie opłatkowe w Wolicy


Dnia 06.01.2016r.w świetlicy NOK w Wolicy odbyło się tradycyjnie kolejne już spotkanie opłatkowe dla mieszkańców .Zorganizowali je, jak zawsze Sołtys, Rada Sołecka i Nadarzyński Ośrodek Kultury. Swoją obecnością zaszczycili nas wójt Gminy Nadarzyn Janusz Grzyb, ksiądz parafii Pęcice Grzegorz Jasiński,dyrektor ds,ekonomicznych firmy EVO-BUS Janusz Ferdynus i radny Jacek Żukowski. Przebiegające w miłej i rodzinnej atmosferze spotkanie było okazją do uroczystego złożenia życzeń mieszkańcom sołectwa; p.Mariannie Olszak,p.Mariannie Gali i p.Mieczysławowi Doktorskiemu z okazji ukończenia 90 lat.

Wszyscy zebrani mogli obejrzeć Jasełka przygotowane przez wychowanków placówki pod kierownictwem jej instruktora i przy pomocy rodziców. Babcie i dziadkowie z okazji zbliżającego się Ich święta otrzymali upominki i serdeczne życzenia w formie wierszy wygłoszonych przez wnuczki i wnuczków. W czasie wspólnego śpiewania kolęd mogliśmy spożywać potrawy wigilijne np. barszczyk czerwony,pierogi,śledzie, ryby,kompot z suszu,ciasta i inne przygotowane przez panie z Rady Sołeckiej i mieszkanki Wolicy.Były pyszne . Wszystkie dzieci otrzymały paczki ufundowane przez firmę Evo-Bus i słodycze od Wójta gminy Nadarzyn. Organizatorom i osobom biorącym udział w przygotowaniu spotkania opłatkowego, sponsorom,rodzicom, dzieciom i młodzieży pragnę serdecznie podziękować i złożyć życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności w nowym 2016 roku.


Aktualności:


 

©2016 Nadarzyński Ośrodek Kultury

Deklaracja Dostępności

Archiwalna strona www: archiwum.nok.pl