Kontrast:   normalny wysoki  |  obrazy:   kolorowe czarno-białe  |  Normalny układ strony Szeroki układ strony  |  A- A A+

tel. 22 729 89 15   nok@nok.pl

Tak wyglądały ferie w Rozalinie


Ferie w świetlicy w Rozalinie

 

Tegoroczne ferie nie mogły być realizowane w formule podobnej do lat ubiegłych, co nie oznacza, że zrezygnowaliśmy z nich zupełnie, nasze działania przenieśliśmy w plener. W ramach naszych możliwości, w zgodzie z narzuconymi nam ograniczeniami przygotowaliśmy listę zadań do zrealizowania w domu oraz zaprosiliśmy chętnych do spaceru w poszukiwaniu aniołków, wcześniej przygotowanych przez instruktorów świetlicy. Potwierdzone zdjęciami zadania oraz zebrane podczas spaceru aniołki nagradzane były punktami, które zostały wymienione na nagrody. Dodatkową atrakcją okazała się pogoda. Spadł śnieg i pozwolił na zabawy na śniegu. Dzieci lepiły fantastyczne bałwany my również, toczyły bitwy na śnieżki (te prawdziwe i te papierowe), budowały śnieżne forty, tworzyły własne płatki śniegu. Nie zapomniały również o przygotowaniu laurek dla Babci i Dziadka w związku ze zbliżającym się ich świętem.

Bardzo żałujemy, że wszystkie te wspaniałości nie mogły odbyć się na terenie świetlicy i przy naszym osobistym udziale, ale miło widzieć jak dzieci fantastycznie sobie poradziły z wykonaniem zadań i miały przy tym dużo radości. Skąd o tym wiemy? Bo uczestnicy zabawy i sympatycy świetlicy podzielili się z nami zdjęciami swoich aktywności. Wszystkim uczestnikom serdecznie GRATULUJEMY!!!


 

©2016 Nadarzyński Ośrodek Kultury

Deklaracja Dostępności

Archiwalna strona www: archiwum.nok.pl