Ikona Facebook Kontrast:   normalny wysoki  |  obrazy:   kolorowe czarno-białe  |  Normalny układ strony Szeroki układ strony  |  A- A A+
Nadarzyński Ośrodek Kultury
kontakt: tel. 22 729 89 15   /   e-mail: nok@nok.pl
BIP Ustawienia dostępności

Teatrzyk kukiełkowy

Na zakończenie ferii dnia 21.02.2020 r., w świetlicy NOK w Wolicy odbył się spektakl pt. „O kocie, wężu i żywej wodzie” przedstawiony przez artystów teatrzyku kukiełkowego „Maluszek” z Otrębus.

 

„Kot w butach” to baśń europejska, która została napisana pod koniec siedemnastego wieku przez Charlesa Perrauta i doczekała się wielu wariantów i właśnie jednym z nich jest bajka, którą obejrzeliśmy. Okrągły parawan na kółkach pozwalał na częste zmiany dekoracji w poszczególnych scenach, co wzbogacało przeżycia wizualne. Kukiełki, ciekawe stroje, bogata oprawa muzyczna, efekty akustyczne, dużo piosenek i śpiew aktorów sprawiły, że dzieci oglądały spektakl z wielką uwagą i zaciekawieniem, a także aktywnie w nim uczestniczyły.

 

Spektakl nie tylko bawił, ale również uczył najmłodszą widownię. Bajka pokazuje nam, jak można odmienić swój los i jak ważna jest przyjaźń i wzajemna pomoc. Na koniec była wspólna zabawa wszystkich uczestników i słodki poczęstunek, oraz prezent od naszych aktorów - kolorowanki wszystkich bohaterów występujących w przedstawieniu.

 

Serdecznie dziękuję państwu Witomskim za wspaniały występ, paniom z przedszkola i rodzicom za pomoc i czynny udział w realizacji tego spotkania.Aktualności

Letnie półkolonie
Zapraszamy dzieci urodzone w latach 2012-2016

Informacja
W dniu 31 maja NOK będzie nieczynny. W tym dniu zajęcia stałe nie odbywają się.
Uwaga, zmiana systemu zapisu na półkolonie!!!
Warunkiem zapisania dziecka na półkolonie letnie jest posiadanie konta na stronie www.strefazajec.pl
26.05.2024
Koncert interaktywny „Rodzina, ach Rodzina” z BAWmyMUZYKĄ
Wykonane na żywo najpiękniejsze piosenki o rodzinie dla Małych Pociech i ich Rodziców.

Ten! Teatr zakwalifikowany do XXIV Ogólnopolskiego Festiwalu Małych Form Teatralnych "effka"!
Młodzi artyści z Ten! Teatr wezmą udział w prestiżowym festiwalu teatralnym
wszystkie aktualności