tel. 22 729 89 15   nok@nok.pl

TEATRZYK W WALIZCE


24.03.2019r. o godz. 16.00

 

Bajka improwizowana „Opowieść dla króla”

 

Dawno, dawno temu w odległej krainie żył Król Gromisław. Nie był to typowy król, bo w zamku straszliwie mu się nudziło! Nie bawiło go ani siedzenie na tronie, ani przejażdżki po królestwie, ani wojny, ani bale. Jedyne, co lubił, to historie z książek, które zgromadził w swojej zamkowej bibliotece.

 

Nadszedł jednak straszliwy dzień, kiedy to król przeczytał wszystkie księgi ze swojej biblioteki. Ogłosił wtedy wśród bajarzy, że jeśli ktoś opowie mu taką historię, jakiej jeszcze nie słyszał, otrzyma wielką nagrodę – jego opowieść wpisana zostanie do Złotej Księgi Bajek, najcenniejszej księgi w całym królestwie, i opowiedziana zostanie w całym królestwie a nawet poza jego granicami. Wkrótce na dworze królewskim zaroiło się od bajarzy próbujących szczęścia, ale niestety – jakąkolwiek bajkę by nie zaczynali, Król Gromisław już je wszystkie znał. Wiele dni minęło, a Król nie usłyszał żadnej nowej opowieści.

W końcu do królewskiego zamku wyruszył Bajarz Bajtek, mając nadzieję, że uda mu się opowiedzieć taką bajkę, jakiej Król jeszcze nigdy nie słyszał. Czy pomożecie mu wymyślić zupełnie nową opowieść dla Króla?

Występują: Teatr Improwizacji Afront w składzie: Katarzyna Gruszewska, Dorota Jarząbek – Rogaczyk, Joanna Mazewska, Agnieszka Senderowska, Katarzyna Wypchło oraz muzycznie – Jakub Paulski.

 

Bilety 10zł/dziecko – sprzedaż na godzinę przed spektaklem


Aktualności:


 

©2016 Nadarzyński Ośrodek Kultury

Archiwalne materiały dostępne są na poprzedniej wersji naszej strony
internetowej, dostępnej pod adresem: archiwum.nok.pl