Kontrast:   normalny wysoki  |  obrazy:   kolorowe czarno-białe  |  Normalny układ strony Szeroki układ strony  |  A- A A+

tel. 22 729 89 15   nok@nok.pl

Warsztaty tworzenia lalek


Dnia 16 kwietnia 2016r. w świetlicy NOK w Wolicy odbyły się warsztaty tworzenia lalek poprowadzone przez panią Dorotę Marchwicką. Pomysł samodzielnego zrobienia laleczki dla dziecka był fascynujący. Lalki powstawały z cienkich skarpetek, włókniny silikonowej, skrawków materiału, wełny i nici. Po instruktażu przystąpiłyśmy do realizacji naszych pomysłów. Początkowo zadanie wydawało się bardzo trudne ale pod czujnym okiem i przy pomocy pani Doroty spotkanie okazało się bardzo, bardzo interesującymi, ciekawymi, świetnymi, pełnymi zabawy i śmiechu zajęciami.

Kluczem do sukcesu było wkłuwanie igły z nitką w odpowiednie miejsca. Tak powstawały oczy, usta, brwi, ręce, nogi itd...Na włosy przydała się wełna ze sprutego swetra, a całość sklejałyśmy klejem na gorąco i ozdabiałyśmy koralikami, wstążeczkami czy guzikami. Serdecznie dziękujemy pani Dorocie za cierpliwość i wyrozumiałość oraz możliwość wzięcia udziału w takich warsztatach.


Aktualności:


 

©2016 Nadarzyński Ośrodek Kultury

Deklaracja Dostępności

Archiwalna strona www: archiwum.nok.pl