Kontrast:   normalny wysoki  |  obrazy:   kolorowe czarno-białe  |  Normalny układ strony Szeroki układ strony  |  A- A A+

tel. 22 729 89 15   nok@nok.pl

Świetlica w Rozalinie - o nas

Świetlica NOK w Rozalinie to miejsce plastyczne, techniczne, towarzyskie, a przede wszystkim ciepłe. W naszej ofercie staramy się mieć propozycje dla każdego - od niemowlaka po seniora. Plastyka cały czas wypływa u nas drzwiami i oknami, a wraz z nową instruktorką świetlicy - Anną Machnacz - przyszły nowe pomysły i zastrzyk energii.


Tak, jak w poprzednich latach, oferujemy zajęcia plastyczne prowadzone przez Olgę Cieślak - projektantkę, instruktorkę malarstwa, zakręconą w tematach związanych z wykonywaniem unikatowych tkanin.
“Malowane Łapki” to zajęcia dla najmłodszych, gdzie dzieci w wieku 1-3, pod okiem rodzica mogą rozwijać małą motorykę poprzez zabawę i Sensoplastyka®elementy. Natomiast dzieci i młodzież od 7 roku życia zapraszamy na “Technikę Bazgrolenia”, czyli naukę technik plastycznych.

Kontynuujemy również zajęcia ceramiczne z Katarzyną Przywecką - plastyka ceramika. Na przygodę z gliną zapraszamy dorosłych. Grupa piątkowych uczniów Kasi jest naszą dumą i chwałą! Ich prace można było zobaczyć na wystawie w NOKu. Mamy tu osoby, które na zajęcia uczęszczają od samego początku ich istnienia, jak i nowicjuszy z dużymi ambicjami. Jest to wspaniała grupa ludzi, która inspiruje swoją otwartością.

Z Anią będzie można spotkać się na robotyce z klockami WeDo 2.0, gdzie dzieci od 7 roku życia nauczą się podstaw programowania, logicznego myślenia i pracy w grupie. Konwersacje w języku angielskim to szansa dla dorosłych i młodzieży od 12 roku życia na rozwinięcie znajomości języka i ćwiczenie płynnej rozmowy pod okiem byłej studentki kolegium nauczania języka angielskiego.
Zajęcia wokalne “La la la” to połączenie sił Kasi - z wykształcenia śpiewaczki i Ani - laureatki konkursów wokalnych. Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 7-15 na naukę śpiewu solowego i zespołowego, doskonalenie dykcji i emisji głosu.


Rodziny, dorosłych, seniorów i młodzież zachęcamy do dołączenia do Klubu Gier Planszowych. Każdy ma w domu mnóstwo gier, ale nie ma okazji do grania. Pograjmy razem!


Sekcja strzelecko-obronna to spotkania organizowane przez GOS i Radę Sołecką. Są to zajęcia z BHP, obsługi i techniki strzelania z broni pneumatycznej. Te środowe spotkania, to nie tylko możliwość strzelania do tarczy, ale również miłe spędzenie wieczoru w ciekawym towarzystwie.


Oferujemy też zajęcia sportowe, czyli fitness z elementami zdrowego kręgosłupa z Małgorzatą Tokarską.
W okresie ferii zimowych i wakacji zmianie ulegają godziny pracy świetlicy oraz jej program, zamiast zajęć stałych odbywają się gry i zabawy świetlicowe - gramy w planszówki, bilard, piłkarzyki, gotujemy, supłamy sznurki, barwimy tkaniny, lepimy, rysujemy...

Świetlica NOK w Rozalinie współpracuje z Sołtyską i Radą Sołecką, z którą organizuje imprezy okolicznościowe, a także akcje społeczne.


Dane teleadresowe:
Świetlica w Rozalinie
ul. Młochowska 59
e-mail: swietlicarozalin@nok.pl
tel: 605 911 274

Godziny pracy świetlicy NOK w Rozalinie:

poniedziałek: 18.00 - 20.00
wtorek: 11.00 - 12.00 i 16.00 - 20.00
środa: 17.30 - 19.00
czwartek: 16.00 - 20.00
piątek: 16.00 - 20.00

Bieżące informacje dotyczące zajęć w świetlicy można śledzić na stronach:
fb: Świetlica NOK w Rozalinie
http: www.nok.pl - zakładka świetlice NOK- Rozalin

Kontakt telefoniczny do instruktora
Anna Machnacz: 605 911 274

Zobacz również:

» Aktualności » Galeria » Harmonogram zajęć w świetlicach » O nas » Przepisy » Regulamin świetlicy » Świetlica Rozalin FB

Aktualności:


 

©2016 Nadarzyński Ośrodek Kultury

Deklaracja Dostępności

Archiwalna strona www: archiwum.nok.pl