Ikona Facebook Kontrast:   normalny wysoki  |  obrazy:   kolorowe czarno-białe  |  Normalny układ strony Szeroki układ strony  |  A- A A+
Nadarzyński Ośrodek Kultury
kontakt: tel. 22 729 89 15   /   e-mail: nok@nok.pl
BIP Ustawienia dostępności

Wola Squad

Nasze ostatnie zdobycze.

Puchary za I miejsce

w Rejonowym Turnieju Piłki Nożnej Młodzieży Szkół

Ponadgimnazjalnych

oraz

I miejsce w GRAND PRIX "Orlik 2012"

w Ruścu w Piłce Nożnej Mężczyzn

LKS "Orzeł" Nadarzyn 2016.

  

Pomysł na siebie


Wola Squad w nowych strojach.

 

Turniej w Mszczonowie

Drużyna w dniu 29.09.2013 r. brała udział w turnieju w Mszczonowie. Rozegrali 3 mecze z czego dwa przegrali 1-0, 2-1 jeden wygrali wynikiem 1-0. Bramki strzelili: Piotr Wojciechowski i Rafał Doliński. Zagrali na dobrym poziomie. Kolejne turniej przed nimi. Sukcesów i kolejnych trofeów życzę. Poniżej kilka zdjęć z turnieju.
Opiekun merytoryczny amatorskiej drużyny sportowej Monika Majewska 

Trofea

Miło mi poinformować, że we wrześniu miało miejsce przekazanie do świetlicy trofeów zdobytych przez drużynę na dotychczas rozegranych turniejach. Będzie można wszystko zobaczyć w jednym miejscu. Oczywiście kolekcja będzie się powiększać. Czego im serdecznie życzę.
Opiekun merytoryczny amatorskiej drużyny piłkarskiej Monika Majewska

 

Zdjęcia z turnieju

Korzystając z uprzejmości Sebastiana Jakubowskiego, miłośnika i pasjonata fotografii oraz świetnie zapowiadającego się profesjonalisty, zamieszczamy zdjęcia z jednego z turniejów, w którym drużyna brała udział. Turniej odbył się w Tarczynie. Życzę dalszych sukcesów drużynie i ogromnie dziękuję Sebastianowi Jakubowskiemu za świetne zdjęcia. 

Skład drużyny

1. Chojnacki Adam
2. Dobiegała Cezary
3. Dobiegała Mateusz
4. Dobiegała Michał
5. Doliński Łukasz
6. Doliński Rafał
7. Łyszkowski Sebastian
8. Prus Krzysztof
9. Sztabiński Adam
10. Tadzik Marcin
11. Tyras Cezary
12. Wielgus Krystian
13. Wojciechowski Piotr

 

Pomysł na siebieW świetlicy rodzą się różne pomysły. Są takie, które nigdy nie zostają zrealizowane, ponieważ nie trafiają na podatny grunt, ale są również takie, które zaczynają żyć własnym życiem. Taka historia dotyczy właśnie amatorskiej samozwańczej drużyny piłkarskiej Wola Squad. Ale od początku. Kiedy w maju zaproponowałam chłopcom udział w turnieju piłki nożnej o puchar Prezesa LGD „Ziemia Chełmońskiego”, zgłosili się do mnie Adam Chojnacki, Mateusz Dobiegała, Michał Dobiegała, Łukasz Doliński, Rafał Doliński, Mateusz Holc, Marcin Tadzik, Krzysztof Prus, Adam Sztabiński, Piotr Wojciechowski, Krystian Wielgus i Sebastian Łyszkowski. Zapytani o nazwę drużyny, jaką mam wpisać na zgłoszeniu (wtedy jeszcze) nie potrafili jednoznacznie odpowiedzieć. Na turnieju w Bartoszówce reprezentowali gminę Nadarzyn w jednakowych strojach tj. koszulkach podarowanych przez Urząd Gminy (obecnie myślą już o własnych, przez siebie zaprojektowanych). Zajęli 7 lokatę - w myśl porzekadła: pierwsze koty za płoty. Najważniejsze jest to, że biorą udział w kolejnych piłkarskich potyczkach i mają na siebie pomysł. Turniej w Nadarzynie już za nimi, zajęli drugie miejsce a ich przeciwnikiem była m.in. drużyna, w której szeregach grał wielki miłośnik futbolu, wicewójt gminy - pan Tomasz Muchalski. Możliwe, że była to tak silna motywacja do gry, że w sumie w całym turnieju padło ze strony Wola Squad 10 bramek. Autorami ich byli: Marcin Tadzik 4, Michał Dobiegała 3, Piotr Wojciechowski 2, Rafał Doliński 1 i Sebastian Łyszkowski 1. Obecnie rozważają udział w turnieju piłki nożnej w Tarczynie. Mają swoją stronę na facebooku. Kibicuję im i uważam, że zasługują na to, aby zwrócić na nich uwagę. Dzięki nim poznam może w końcu zasady rządzące grą, w której „banda facetów” gania za jedną wątpliwej urody piłką. Życzę im dalszych sukcesów i oby zapał i chęci nie osłabły.

Za pomoc przy pisaniu artykułu bardzo dziękuję Rafałowi i Łukaszowi Dolińskim.

Instruktor świetlicy NOK w Parolach, w tym wypadku opiekun merytoryczny amatorskiej drużyny piłkarskiej, Monika Majewska

 


Aktualności

23.06.2024
Karawana. Festiwal Sztuki i Animacji 2024.
Zapraszamy na Niezapomnianą Podróż do Krainy Wyobraźni!
Kolejny sukces!
Ogólnopolski Festiwal Tańca o Grand-Prix im. Natalii Madejczyk
Nowy sezon zajęć UTW
Informacje na temat zajęć UTW w sezonie 2024/2025 na początku września!
Wystawa
Magdaleny Car OWADY-HYBRYDY oraz Klary Kopcińskiej O!WADY
Czas pełen sukcesów!
TEN! Teatr –grupa dziecięco- młodzieżowa działająca w świetlicy NOK w Parolach otrzymała w ostatnim czasie dwie nagrody.


wszystkie aktualności